قیمت انواع مدل مو زنانه - جدیدترین مدل ها
قیمت انواع مدل مو زنانه - جدیدترین مدل ها

قیمت انواع مدل مو زنانه

بانوان بسیار متنوع هستند و دوست دارند که مدل های مختلف مو را تجربه کنند. هر مدل کوتاهی و یا رنگ مو هزینه جدا و متفاوتی دارد که گاهی اوقات عدم آگاهی به این هزینه ها باعث می شود شخص از انتخابات خود پشیمان شود. در این مطلب به درخواست کاربران بسیاری به بیان قیمت انواع مدل مو زنانه می پردازیم تا به شما آگاهی کافی درباره مدل های مختلف مو و قیمت آن ها بدهیم.

 1. مدل آبشاری
 2. مدل آندرکات
 3. مدل ساسون
 4. مدل آناناسی
 5. مدل آلمانی
 6. مدل قارچی
 7. مدل چتری لایه ای
 8. مدل خرد متوسط
 9. مدل خرد نامتقارن
 10. مدل لایه های در هم رفته مو
قیمت انواع مدل مو زنانه
قیمت انواع مدل مو زنانه

همچنین بخوانید : قیمت انواع بافت مو

مدل موهای بالا، پرطرفدارترین مدل موهای زنانه هستند که بسیاری از‌بانوان به کوتاهی و شکل دهی موهایشان به آن صورت علاقه بسیاری دارند. اما در باب قیمت انواع مدل‌مو زنانه ابتدا باید عوامل تاثیر‌گذار‌در تعیین قیمت ها را بازگو کرد. مهم ترین عامل میزان حرفه ای بودن آرایشگر است. از جایی که این مدل موها بسیار سخت هستند یک آرایشگر ناتوان به راحتی می تواند مدل مو را خراب کند. اما از طرف دیگر زمانیکه آرایشگر ماهر باشد نه تنها مدل شما را به خوبی از آب در می آورد، بلکه می تواند موهایتان را حتی زیباتر از مدل مورد نظرتان کند. ما در زیر لیستی از قیمت انواع مدل مو زنانه در مناطق مختلف تهران برای شما تهیه کرده ایم.

 1. شمال تهران
  از ۶۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰
 2. شرق تهران
  از ۵۰,۰۰۰ تا ۸۰,۰۰۰
 3. غرب تهران
  از ۵۰,۰۰۰ تا ۸۰,۰۰۰
 4. جنوب تهران
  از ۳۰,۰۰۰ تا ۸۰,۰۰۰

امیدواریم با ارائه مطلب فوق توانسته باشیم شما را در انتخاب مدل مو مورد نظرتان با قیمتی مناسب راهنمایی کرده باشیم.

آیا شما مو کار و یا آرایشگر هستید؟

همچنین اگر شما درحوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت میکنید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه کار و محصولات شما را در سایت اضافه کنیم با قرار دادن شما در سایت، کاربران  بهتر میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند

تماس تلفنی

۰۹۳۹۵۲۵۴۷۴۷

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

پاسخ دهید