رنگ مو و آرایش مناسب فصل بهار
رنگ مو و آرایش مناسب فصل بهار

رنگ مو و آرایش مناسب فصل بهار

رنگ مو و آرایش مناسب فصل بهار

 

بهار فصل نو شدن و تغییر است و خیلی از ما انسان ها هم دوست داریم همراه با این تغییر طبیعت، ظاهری جدید و متفاوت داشته باشیم. این تغییر در ظاهر برای خانم ها در نحوه آرایش کردن و تغییر رنگ مو ها، جلوه پیدا می­کند.

اگر شما هم به دنبال ایجاد تغییر در خودتان هستید و دوست دارید متفاوت تر از قبل به نظر برسید، این مطلب راهنمای شماست تا با اصول آرایش بهاری آشنا شوید.

استفاده از ضدآفتاب

توصیه پزشکان این است که در تمام روزهای سال حتی در روزهای ابری از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید، اما اگر در زمستان برای این کار تنبلی کرده­اید، بهار فصل جبران است و باید بهتر و بیشتر مراقب پوستتان باشید. در بهار می­توانید از کرم­های ضدآفتاب رنگی که یکی-دو درجه از پوست خودتان تیره­تر است، استفاده کنید.

 

رنگ مو و آرایش مناسب فصل بهار
رنگ مو و آرایش مناسب فصل بهار

استفاده از سایه های براق و روشن

بهار وقت استفاده از رنگ های شاد و زنده است، از سایه های چشم سبز، مرجانی، نارنجیو صورتی براق و اکلیلی، جذابیت عجیبی به شما خواهد داد و علاوه بر خودتان دیگران را هم شاد و سرزنده­تر خواهید کرد.

خط چشم رنگی

اگر تا به حال از خط چشم­های رنگی استفاده نکرده اید، در این فصل، خط چشم مشکی را کنار بگذارید و چشم هایتان را با خط چشم­های رنگی آرایش کنید. خواهید دید چقدر چهره شما شاد و با طراوت خواهد شد. برای بشاش تر شدن چهره­تان هم از ریمل های بلند کننده و حجم دهنده استفاده کنید تا چشم هایتان زیباتر دیده شوند.

ابروهای پهن

ابروهای پر و پهن تر، چهره را جوان تر نشان می­دهند. بهتر است در این فصل خیلی ابروهایتان را نازک نکنید و کمی از زیرابروها را باقی بگدارید.

رژلب های شاد و براق

صورتی، بنفش و قرمز رنگ های مناسب بهار هستند. جرات به خرج دهید و از امتحا کردن رنگ های شاد و فانتزی نترسید. رژهای براق شما را پرانرژی تر و جوان تر نشان می­­دهند.

رژگونه های طبیعی

رژگونه های صورتی کمرنگ و هلویی که کمی برق و اکلیل هم داشته باشند به همراه هایلایترهای طلایی و نقره ای، بهترین انتخاب برای این فصل هستند.

برای انتخاب کرم پودر، رنگ هایی که ته مایه برنز دارند، پیشنهاد می­شوند.

 

رنگ مو و آرایش مناسب فصل بهار
رنگ مو و آرایش مناسب فصل بهار

پوست و مو را آبرسانی کنید

هر فصلی نیازمند مراقبت های خاصی است که برای سلامت هرچه بیشتر پوست و موی خود لازم است آنها را در نظر گرفته و اجرا نمایید. به عبارتی قطعاً هوای خشک و دمای بسیار سرد زمستان منجر به آسیب بیش از حد مو شده است، در نتیجه در فصل بهار بهتر است برای بهسازی موهای خود تلاش کنید. بهار علاوه بر فصل زیبایی و تنوع رنگ، فصل آلرژی هم هست. پس در انتخاب لوازم آرایش دقت کنید و انواع باکیفیت که بدون حساسیت هستند، را انتخاب کنید.

استفاده از کرم های مرطوب کننده و حاوی ویتامین و سرم های آبرسان و تقویت کننده مو را هم فراموش نکنید. اگر دچار آلرژی فصلی هستید، حتما لب هایتان خشک و ترک خورده می­شوند، بالم لب و پمادهای ویتامین در رفع این مشکل موثر هستند. کوتاه کردن نوک موها هم باعث شادابی بیشتر موهایتان خواهد شد.

رنگ موی مناسب فصل بهار

هوای لطیف و آفتاب بهاری زمان خوبی برای امتحان کردن رنگ موهای جدید و متفاوت است. اگر دوست دارید چهره­تان تغییر محسوسی بکند، به رنگ های فانتزی و پاستلی بروید. در معروف ترین مجلات مد از رنگ های قرمز، بنفش، صورتی، آبی به عنوان ترندهای بهار ۲۰۱۸ نام برده شده است.

علاوه بر این رنگ ها، سال هاست که رنگ های بلوند و قرمز یاقوتی جزو  پرطرفدارترین و بهترین انتخاب­های بهاری هستند.

لاک مناسب فصل بهار

رنگ های کمرنگ ساده مثل کرم، صورتی، آبی و سبز به پیشنهاد کمپانی پنتون، رنگ های مناسب ناخن ها در فصل بهار هستند.

 

 

پاسخ دهید